PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623763}
4,2 3 732
oceny
4,2 10 1 3732
Perwersyjna siostra
powrót do forum filmu Perwersyjna siostra

Ode mnie 5+ jako czarna komedia. Nie przynudza zbytnio, wszystko w miarę się toczy. Oczywiście, na myśl przychodzą podobne filmy których obejrzałem dziesiątki. Ale bez takich nóg :) ... Całe szczęście, że to film, bo by w Polsce całkiem zniknęła "służba zdrowia". :)

wmbco

kolejny raz czytam, ze ta aktorka jest brzydka, a ja kompletnie tego nie widze. Ludzie chyba po prostu przyzwyczaili sie do idealnych twarzy na ekranie, a przez nie, jak dla mnie, film traci na realności.

ocenił(a) film na 6
susansadie

Jest wiele pięknych Kobiet, które nie pasują do kanonu "ideału". Ale nie oszpecają się jeszcze bardziej.
Np.Patricia Arquette, M.Tomei.

wmbco

Miała cos do gadania na planie filmowym? Sama sobie zrobiła ta beznadziejna fryzurę i wszyscy na to przystali, tak?
A twoje przykłady nieidealnych kobiet sa beznadziejne, bo pisząc "idealne" miałam na mysli(i mozna było sie tego domyślić) te wpisujące sie do dzisiejszych kanonów piękna, ktore pozornie miło sie ogląda, bo sa ładne.
Przepraszam, ale mam mętlik w głowie bo mnie wk**wiles.

ocenił(a) film na 6
susansadie

Mogła odrzucić rolę :)

Poza wyjątkami, "Szkoła uczuć" i "Wbrew regułom" ... zawsze ma beznadziejną fryzurę. Nawet "przy ściance".

wmbco

Jestes koneserem filmów z jej udzialem? Zakończmy ta rozmowę ide spac

ocenił(a) film na 1
susansadie

Brzydka nie jest ale film jest owszem

ocenił(a) film na 6
wmbco

Racja, seksapil wręcz z niej kapał, momentami aż przesadnie (drażniło mnie że tak wolno mówi i cedzi słowa). Ciało rewelacyjne, pierwszy sort, rzadko spotyka się tak duży biust u szczupłej kobiety. Ale twarz naprawdę dziwna, wręcz trochę....hmmm... straszna? Przed operacją powiększenia ust ta aktorka była przeciętna, chyba nawet dość ładna.

Co do filmu - dla mnie fajna zabawa. :)

ocenił(a) film na 6
Sighma

Z tymi biustami to też różnie bywa. Podobno większość aktorek ma "robione"; nos, usta, piersi... Taki "standard".

ocenił(a) film na 6
wmbco

Jej biust wyglądał naturalnie, ale w sumie racja, nie mogę być na 100% pewna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones