PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623763}
4,2 3 731
ocen
4,2 10 1 3731
Perwersyjna siostra
powrót do forum filmu Perwersyjna siostra

"W 2013 roku Paz de la Huerta kręciła film "Nurse". Film kosztował 10 milionów, ale zarobił zaledwie 3 i został uznany za jedną z najgorszych produkcji tamtego roku. Teraz wytwórnia straci na tej inwestycji jeszcze więcej.

W trakcie zdjęć doszło do niebezpiecznego wypadku. W scenie pościgu w gwiazdę wjechał ciężarówką jeden z kaskaderów. Paz de la Huerta została przewieziona do szpitala, gdzie przez kilka dni walczyła o życie. Przez kolejna dwa lata przeszła 20 operacji uszkodzonego kręgosłupa.

Aktorka właśnie pozwała wytwórnię o zaniedbanie środków bezpieczeństwa na planie i domaga się 55 milionów odszkodowania. Zdaniem gwiazdy wypadek zakończył jej rozwijająca się karierę i uczynił z niej kalekę.

"Zrujnowali mi karierę. Nigdy już nie będę w pełni zdrowa. Dwa lata dochodziłam do siebie po wypadku i jestem teraz nikim w show biznesie. Należy mi się za to zadośćuczynienie" – powiedziała w trakcie konferencji prasowej Paz.

Producenci Nurse już zapłacili aktorce 2 miliony dolarów. Gwiazda twierdzi, że chcieli w ten sposób "zamknąć jej usta" i wyciszyć sprawę."

ocenił(a) film na 5
mikrobas

Ale przecież gra dalej, jeszcze nic straconego. Szkoda, że miała ten wypadek, bo to spowolniło jej karierę i może dalej mieć problemy ze zdrowiem. Była genialna w "Zakazanym imperium".

mikrobas

Myślę, że jej karierę najbardziej spowolniło bycie słabą aktorką i granie w chu*owych filmach.

mikrobas

czyli przytuliła 2mln a potem oskarża o łapówkę bo chce 55mln?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones