PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623763}
4,2 3 731
ocen
4,2 10 1 3731
Perwersyjna siostra
powrót do forum filmu Perwersyjna siostra

niezłe głupoty

ocenił(a) film na 3

Ale nawet nie byłoby tak źle, gdyby wybrali ladniejszą aktorkę, no i nie wiem co to miała być za akcja na koniec w szpitalu, masakra rodem z krwawych horrorów, która tak naprawdę wszystko zepsuła i sprowadziła cały film na wyżyny kretynizmu.

ocenił(a) film na 3
leosia10

w pełni się zgadzam , końcówka w szpitalu wszystko zepsuła- gdyby nie to byłabvy gwiazdka wyżej.

leosia10

Zgadzam się totlanie, na począltu było jeszcze zabawnie, tak z przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 3
leosia10

Główna bohaterka brzydka jak noc. Fabuła pozbawiona logiki, a zakończenie, to już abstrakcja. Mordowałem ten szajs na 3 razy. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
deeper_darkside

Chyba z d.... strony jest ładniejsza, bo z tego co pamiętam pół filmu paradowała bez majtek.

ocenił(a) film na 3
leosia10

Leosia 10: Przecież napisałem wyraźnie, że jest brzydka jak noc. Z całym szacunkiem dla nocy, bo te potrafią być piękne. Ogólnie rzecz biorąc beznadziejne filmidło.

ocenił(a) film na 3
deeper_darkside

a sorry, ja myślałam, że masz na myśli bardziej jej twarz. No ale figure ma nawet spoko.

ocenił(a) film na 3
leosia10

Kwestia gustu. Ja wolę choćby i okazalsze Kobiety, jeśli tylko są zwyczajnie ładne, bo na twarz patrzy się najwięcej. Ot, takie tam moje subiektywne zboczenie... :) Bohaterka tego filmu, to przeciętnej urody, lekko anorektyczna sosna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones