PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11969}

Zbrodnie namiętności

Crimes of Passion
6,5 866
ocen
6,5 10 1 866
Zbrodnie namiętności
powrót do forum filmu Zbrodnie namiętności

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Ten film to jakieś nieporozumienie. Strasznie się męczyłam, żeby obejrzeć ten film do końca. Nigdy więcej.

ocenił(a) film na 4
zezunia22

Mam identyczne odczucia.

ocenił(a) film na 3
zezunia22

Dopisuję się.
Nie udało mi się dostrzec w filmie ani żadnego przesłania, ani akcji, ani niczego zabawnego, ani ciekawego, ani wesołego, ani smutnego. Jednym słowem - nijakość. Nawet Irene Walker (czyt. Kathleen Turner) nie utrzymała mnie przy filmie do końca, więc rozumiem Twoje męczarnie i chapeau za wytrwałość. Choć, z drugiej strony, pała to chyba trochę za surowo, bo czyż nie można wymienić kilku znacznie gorszych tytułów?

ocenił(a) film na 6
pkb_pl

Bo takie jest właśnie kino Kena Russella, na próżno w nim szukać głębokiego przesłania. To jest jego styl - taki sobie wypracował i takiego się trzymał, bez względu na to, czy film się sprzedaje i trafia do wszystkich czy nie. Czasami wygląda to co prawda jak "kino klasy Z", ale po zapoznaniu się z kilkoma tytułami czuje się już sentyment ;)

Olsa09

No wiesz - wstydź się. Kilka filmów niezłych wyreżyserował np:
Diabły 1971, Odmienne stany świadomości 1980, Gotyk 1986.

returner

Gotyk to idealny materiał do remaku. Ken skończył się na Altered States niestety.

zezunia22

Przed wczoraj miałem "sr...czkę", dzisiaj czuję się odwodniony:( Jak odkryję coś nowego to na pewno zamieszczę to na FW). To przecież takie ważne, żeby swoimi osobistymi odczuciami dzielić się z bliźnimi. Tym bardziej, że to tak wiele wnosi do dyskusji na "wolnym" forum...

zezunia22

Jesteś niedialektyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones