Kathleen TurnerI

Mary Kathleen Turner

7,7
5 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathleen Turner

A widzieliście ją w 3 sezonie Californication. Rany boskie co za babochłop się z niej zrobił?

souleater_2

Ta, taki męski głosik się u niej pojawił. Czyżby mutacja? xD

Kukisek

wielka i paskudna sue collini hehe ochyda a głos ja cie

souleater_2

otyła i na maxa męska a Runkle ją jeszcze posuwa, desperat...

cymbalmlody

Pamiętaj, że "Sue Collini always gets the weenee" xD

w00cash1234

ten tekst wymiata hehe
No a Kathleen faktycznie zrobiła się straszna. Gdybym jej za młodu nie widział w paru filmach to stwierdziłbym teraz, ze to jakis facet a nie baba.

em82

Raaanyyyyy!!!!!!!!! Zacząłem szperać w necie, żeby sprawdzić, jak się nazywa ta obleśna baba... Nie wierzę normalnie!

Kathleen Turner - Honor Prizzich, Miłość, szmaragd i krokodyl, Klejnot nilu.. Przecież wszyscy się w niej kochali.. A jakie miała nogi..

To przykre :(

starszybrat

No, przytyło się.

_Andrzej_

W Nip Tucku też była, i nawet robili jej voice lift, co by zlikwidować ten gruby głos.

marek222

udało sie? ;)

em82

Nie łap mnie za... słówka.

<za krótki>

souleater_2

W latach 80-tych była klasycznie piękna i bardzo seksowna chociaż może nie dla kogoś, kto gustuje w anorektyczkach.

Teraz przypomina podstarzałego transwestyte.

Wolałbym nie wiedzieć, że to ona wcieliła się w postać Sue Collini.

souleater_2

Cóż, w serialu "Przyjaciele" zagrała przecież... ojca Chandlera
(transwestytę).

Stanley_Hartman

I to w jej obecnej brzydocie jest najpiękniejsze - dystans do siebie. Dla mnie jednak już koło 40, gdy grała w Wojnie państwa Rose była taka jakaś mało kobieca...

souleater_2

Nie widzieliśmy. Ale dawniej (w XX wieku) bardzo mi się podobała. Zgrabna była, z ładną buzią i miała taki fajny uśmieszek:) I dobra aktorka. Pożniej ją chyba raz widziałem i faktycznie utyta była trochę. A teraz z nią tak żle? Smutne, że czas nie oszczędza naszych ideałów. I nas też :)

Witek_9

PS.A co do tego grubego głosu (dawniej chyba nie miała), to czy zauważyliście, że pewien procent kobitek w USA ma taki właśnie nienaturalnie gruby głos? Tu w Europie rzadko się takie coś spotyka. Może to od tych hamburgerów? Albo od silikonu w cyckach, bo tam nawet nastolatki zidiociałe głupią modą powiększaja sobie i to co najmilsze w kobitkach przerabiają na gumowe świństwo. Ale Kathleen miała zawsze nie za duży, ale naturalny, piękny biust ...

souleater_2

Dodaję się do grona zaskoczonych!
tran i nie tylko hehe, trudno uwierzyć, że tak wygląda.
Może to i hamburgery, na pewno w zakłamanym świecie serialu californication, gdzie wszyscy są 'idealni' ona wygląda jak straszydło. Niestety uroda gorsza, ale gra aktorska nadal niezła! To przecież najważniejsze :D

souleater_2

Bądź wyrozumiały! Kathleen od wielu lat walczy z poważną chorobą zwaną u nas reumatologicznym zapaleniem stawów (RZS). Otyłość i zmiana tembru głosu to wynik terapii sterydami, które przynoszą ulgę w zwalczaniu tej nieuleczalnej dziś choroby. To bardzo bolesna choroba. Kathleen na swój sposób jest nadal atrakcyjna jak na prawie 56 lat. No i jest bardzo wyrazistą aktorką.

shapiro

Jest jaka jest ale w Californication wymiata!

użytkownik usunięty
candyboy007

W końcu jakiś mądry wpis zaraz po pierwszym piętro wyżej...

dokładnie, mnie też jest przykro kiedy widzę, co ta choroba z nią zrobiła...darowalibyście sobie te komentarze nt jej wyglądu, to nie na miejscu. a dla mnie zawsze będzie piękna.

candyboy007

za młodu grała piękne i zgrabne dziewuchy, teraz po chorobie jest, poza tym, ma już swoje lata więc wiadomo. A Sue collini to bardzo dobrze grana rola.. :P

souleater_2

Oglądam Californication i aż musiałem się upewnić... Nie mogłem uwierzyć, że to ona.
Co do jej gry aktorskiej to rzeczywiście, jest świetna.

Zemadar

Z tego samego powodu i ja tu przyszedłem, sprawdzić czy to rzeczywiście ona - taki ochydny potwór się z niej zrobił a wczoraj to już w ogóle: Ten łysy miał jej wdmuchnąć koks w dupę. Chyba za ochydna rola jak na taką damę kina.

Jordan66

przecież ona nigdy nie była ładna, w latach 80 przy michelle pfeiffer czy kim basinger to ona pasztetem była

souleater_2

Niektórzy faceci mają naprawdę żałosne podejście do kobiet.
Kobieta się zwyczajnie postarzała, a w Californication wyglądała jak zwyczajna babcia. Wielu kobietom obniża się głos po 50-tce.

souleater_2

kiedyś gościła nawet na okładce playboy'a ;)

souleater_2

większość komentarzy jest po prostu żałosna - pewnie większość cwaniaków czepiających się Turner to żałosne roczniki lat 90-ych, które dobre kino to znają co najwyżej z opowieści rodziców, a za dobre aktorstwo uważają sam fakt posiada ładnej buźki. Nie jest ważne jak aktor wygląda tylko czy dobrze wypada w swojej roli. No przytyło się kobiecie i głos się obniżył (choć zawsze miała głos mocno chropowaty)... ale co z tego! W Californication jest świetna. Brawo za odwagę przyjęcia tej roli i za jej wykonanie.

użytkownik usunięty
jleszczynski

Dokładnie, uroda i młodość mogą przeminąć, ale talent zostaje.

souleater_2

Zawsze byłem fanem Kathleen (wychowałem się na kinie lat 80 i 90), uważam, że teraz - pomimo utraconej urody - wprowadziła nowy standard w swojej grze aktorskiej.
Postać Sue Collini potwierdza jej talent aktorski - zagrała kobietę totalnie nieatrakcyjną, ale będącą alpha female, traktującą się jako nagrodę dla mężczyzn, coś, na co naprawdę zasługują. Te jej ostre gadki typu 'Tak się podnieciłam, że aż mi z pieroga zaczęło kapać' albo 'to mój podwładny i potencjalna seks zabawka, Charlie Runkle' wywołują szerokiego banana - i zdają się nie pasować do podstarzałej, oszpeconej gwiazdy. Świadczy to o jej dystansie do siebie. Świetna rola!

Collini... out!

Bruce_Lee

Rola wymiata, jedna z najlepszych w serialu.
Jedna z moich ulubionych, bo wyrazistych i śmiesznych postaci serialu

Jak udawała że uprawia seks z Charliem (bo za ścianą jego żona się ruchała z Springfieldem). Jakie głosy jakie wtedy z siebie wydawała i waliła komodę w ścianę - normalnie to wyglądało jakby nosorożec napierał.

Jordan66

Zgadzam się z opinią Bruce_Lee i Jordan66. Jest genialna w tym co robi! Pokazała kunszt aktorski i nie widzę w tej roli nikogo innego! A sama śmieję się w głos jak słucham jej dialogów w tym serialu. ;D Powtórze się - jest GENIALNA!!! Zaraz po cudownej wariatce Marcy rola Turner jest moją ulubioną. ;)

souleater_2

Choroba zniszczyła jej urodę, choruje na reumatoidalne zapalenie stawów- nie mogła się ruszać. Popadła tez w alkoholizm, a jak wiadomo to tez odbija się negatywnie na wyglądzie.

souleater_2

Ale mimo wszystko trzeba zwrócić uwagę że gra dalej. Na pewno stać ją na odsysanie tłuszczu operacje plastyczną itp. gra dalej - taka jak jest - robiąc z tego swój atut. Wydaje mi się że tylko wielcy aktorzy tak postępują.Mimo diametralnej zmianie w wyglądzie tej Pani chylę czoła.

souleater_2

Właśnie sprawdzam czy to aby na pewno kobieta. A jednak.

souleater_2

Sue jest super, uwielbiam ją :)

souleater_2

Dokładnie. Dobrze grała w Californication ale widać, że czas nie był dla niej łaskawy. Patrząc wstecz na jej dawne foty i filmy aż nie mogłem uwierzyć w to kim się stała. Powiem szczerze, że nie poznałem jej w Californication a przecież w młodości wiele jej filmów obejrzałem.

souleater_2

Wygląda coraz gorzej.......................................................................... ....................................................................

souleater_2

Już w Przyjaciołach grała transwestytę, czyli ojca Chandlera. Za pierwszym razem nie wiedziałem, czy aktor jest mężczyzną czy kobietą, a już zupełnie nie poznałem, że to Kathleen Turner.

souleater_2

Była najlepsza i najśmieszniejsza w 3 sezonie!!! Mistrzostwo świata. Jej teksty rozwalają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones