Kathleen TurnerI

Mary Kathleen Turner

7,7
5 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathleen Turner

Czy ktoś może mi wypisać najlepsze filmy z tą aktorką, gdzie zagrała główne lub drugoplanowe role, kiedy jeszcze była młoda i piękna ;-)

KaeM_4

"Drżące ciało", "Honor Prizzich", "Miłość szmaragd i krokodyl", "Peggy Sue wyszła za mąż", "Wojna państwa Rose".

Martin_Eden

Wkradła mi się pomyłka. Oczywiście chodzi o tytuł "Żar ciała", nie "Drżące ciało".

Martin_Eden

'Peggy Sue..' świetne,
'Miłość, Szmaragd...' oglądałem kilka razy ;-)
Dzięki za pozostałe tytuły. Jak coś sobie przypomnisz to pisz :-)

KaeM_4

Mnie się jeszcze bardzo podobała w czarnej komedii "W czym mamy problem?" Była tam rewelacyjna :).

KaeM_4

W "Żarze ciała" trochę tego ciała pokazała :)

KaeM_4

Szczerze polecam film "Zbrodnie namiętności". Kathleen Turner zagrała tam brawurowo no i oczywiście "W czym mamy problem" (obłędna kreacja morderczej mamuśki)

KaeM_4

Jak wyżej potwierdzam film jest bardzo dobry 'Zbrodnie Namiętności.' to pierwszy film jaki oglądałem z Kathleen Turner wbiła mi się w pamięć a Anthony Perkins przeszedł samego siebie, genialny, lepiej zagrał niż w Psychozie.

6058145

Ten film jest nieźle szurnięty. Z perspektywy czasu patrząc to myślę, że film nie wyróżnił się zbytnio. Fajna rola Kathleen, świetnie wyglądała, bardzo sexy. Ogólnie to tylko aktorzy się wyróżnili ale film głupi jak but :P Ot film o tym jak ludzie mogą sobie psuć życie na własne życzenie albo dzięki nabytej głupocie.

KaeM_4

Fajnie zagrała w "Samotnym Łowcy" z Rutgerem Hauerem, co prawda rola drugoplanowa, ale dawała radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones